Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hodnocení turnaje

(Martin - trenér, 13. 4. 2010 23:07)

Tak máme za sebou poslední halový turnaj v Soběslavi a už se můžeme jenom těšit na zápasy a turnaje konané pod širým nebem.
Co říci k tomuto turnaji a jak jej zhodnotit. Myslím si, že jsme opět ostudu neudělali i přesto, že jsme skončili na osmém, posledním místě. Když vezmu fakt, že tento turnaj byl vypsaný především pro ročníky 2003, což bylo i vidět na hráčích ostatních týmů a my jsme do Soběslavi přijeli vlastně jenom se třemi hráči tohoto ročníku a to ještě jenom se dvěmi hráči do pole, kdy ostatní hráči byli o rok či dva mladší, tak se nemáme za co stydět. Kluci odvedli dobrou práci i výkony a opět nám chybělo to pověstné fotbalové štěstí, které se nám v poslední době odvrací zády. Jinak si to neumím vysvětlit. Když během zápasu trefíme 2x tyč a jednou břevno a přesto v zápase nedáme gól, tak to snad ani nemůže být nic jiného. A také nám chyběli dva tahouni a to Kuba a Robin, kteří byli nebo ještě jsou nemocní. Jinak Lvíčata, která turnaj odehrála se snažila a tuto snahu jim nelze odepřít, ale prostě nám to tam nepadalo a bez gólu se vyhrát nedá.
Nechtěl jsem tady hodnotit jednotlivce, protože kluci jsou tým a jako tým vystupují, ale přesto to udělám, ale jak jsem již řekl všichni si zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Kdo mě mile překvapil byl Dan Malý, který dlouhou dobu nemohl trénovat a vlastně s námi absolvoval svůj první turnaj. A zachytal báječně, některé jeho zákroky, které předvedl byly opravdu pěkné. Sice se taky nevyvaroval nějaké té chybičky, ale to všechno na tréninku doladíme. A potom musím pochválit Honzíka Paletářů, který doslova po palubovce klouzal a jezdil po zadku, aby obral soupeře o balón a také Páju Kubačku, který opět předvedl, že pro něj není žádný míč ztracený. Takže Lvíčata byly jste všichni moc šikovní a hlavu vzhůru, ono to jednou přijít musí.
A co na závěr. Opět bych tady chtěl poděkovat rodičům, kteří jako vždy vytvořili pro naše svěřence báječnou atmosféru a hlavně umožnili svým dětem, aby se tohoto turnaje zúčastnili. A doufám, že Vás prohry a neúspěchy neodradí od toho, aby jste opět toto vše absolvovali. Vím, že už na úspěch čekáme dlouho, samotného mě to mrzí, ne kvůli sobě, ale hlavně kvůli Lvíčkům, protože oni to potřebují jako sůl a hlavně si to i zaslouží. Takže musíme vydržet, nezlomit se, poctivě trénovat a jít úspěchu naproti. A on ten úspěch určitě přijde!!!!