Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Halový turnaj v Táboře

(Lukáš - trenér, 30. 3. 2010 9:07)

Ahoj Lvíčata, rodiče, fanoušci a vůbec všichni, kdo se kolem našeho mužstva točíte :-). Martin toho hodně napsal a samozřejmě jako správný parťák s ním souhlasím. Nebudu hodnotit jednotlivce, protože Lvíčata táhnou za jeden provaz jako jeden tým a když to jednim nevyjde, tak je ti druzí musí zastoupit. Myslím, že na tomto turnaji se ukázalo, že tým jsme a i když tomu konečné umístění neodpovídá, tak jsem s předvedeným výkonem našeho TÝMU spokojen. Když jsem si doma vše promítal zpět, tak jsem si uvědomil, jaký pokrok jsme za poslední půlrok udělali. Lvíčata děláte mi radost a Martinovi taky. Pevně věřím, že když bude správná konstalace hvězd, tak to všem v Soběslavy ukážeme.
Takže: "Lvíčata do toho nebojte se ničeho".

Hodnocení Turnaje OFS Tábor

(Martin - trenér, 29. 3. 2010 10:14)

Tak máme za sebou další halový turnaj, myslím, že je to již čtvrtý, při kterém jsme se konečně dočkali vítězství v jednom ze zápasů. Pro mě osobně to byl jeden z nejhezčí zážitků za poslední měsíce, které jsem zažil i tu slzičku jsem musel zamáčknout. Takže za tohle Vám chlapáci děkuji a doufám, že takových to zážitků nám ještě připravíte daleko víc. Ale abych jenom nechválil. Bylo tam i spousta momentů, které mne jako trenéra moc nenadchla. Jako při každém z tůrnajů, kterých jsme se zúčastnili nám utekli dva zápasy hned na začátku turnaje, než jsme začali hrát to co umíme a to, na co máme. Jako by jsme vždy potřebovali hodinu na rozkoukání. Nevím čím to je, ale jako bychom vždy do prvních zápasů šli strašně odevzdaně bez vůle zvítězit. To musíme nějak odstranit a doufám, že na turnaji v Soběslavi hned prví zápas dokážeme vyhrát. Další věc co mne mrzela byla bojovnost větších kluků, kteří byli v první čtyřce, tedy Martina, Kuby, Robina a Michala. Oni by měli táhnout jak fotbalově tak i bojovností své mladší kamarády, ale na tomto turnaji to bylo spíše naopak. Kluci, kteří byli ve druhé a třetí čtyřce své starší kamrády v bojovnosti předčili, nechávali na hřišti úplně všechno a nebáli se jít do soubojů s protihráči, kteří někdy byli i o hlavu větší než jsou oni sami a hlavně běhali a šli za míčem. Toto jsem u větších kluků postrádal. Ano, někdo může namítnou, vždyť dávali góly. Ale to dávali i kluci ve druhé a třetí čtyřce. Takže chlapáci, teď myslím Kubu, Martina, Robina a Míšu, přestaňte se bát a hrajte co umíte. Vím, že fotbal umíte a umíte se rvát jako správní lvi, takže to dokažte i v zápase a buďte těmi správnými vůdci svého týmu. MÁTE NA TO.
Tak teď něco málo ke gólmanům. Kdo mě mile překvapil byl Tomáš. Teď budu asi hodně upřímný. Když ho vídám na tréninkách tak si říkám jestli byla správná volba Toma do branky dát. U nás v tělocvičně na něm pozoruji, že se bojí míče, uhybá před ním apod. Vím, že je ještě relativně malý, ale to jsou ostatní taky. No a v Táboře po prvním utkání jsem si říkal, že tam Tom mohl dvě branky chytit, že asi zase nebude mít svůj den. Ale to co potom Tomáš ukázal mě zase přesvědčilo v tom, že Tomáš může být opravdu dobrý gólman, pokud na sobě bude pracovat a hlavně bude chtít!!! Měl tam zákroky, za které by se nemusel stydět žádný brankář a svůj tým podržel, když to potřeboval. TOME bylo to super a hlavně v tom pokračuj!!!
Tak a náš malý benjamínek Jarys. Už nám několikrát předvedl jaký je to GÓLMAN. Ale v Táboře to Jarysovi prostě moc neyšlo, což teda vůbec nevadí, protože to se může stát prostě každému. Proto jsme přistoupili na variantu, že budeme vozit na zápasy dva gólmany, aby se mohli vystřídat, pokuď to prvnímu nepůjde. A Tomáš Jaryse skvěle zastoupil, když bylo potřeba.
No myslím, že jsem se vypovídal až moc, musím taky nechat nějaké místo svému parťákovi Lukášovi, který má určitě také něco na srdci a má co říci.
Ale přeci jenom ještě jednu věc. Smekám před Vámi, RODIČE! Jakou dokážete při zápasech vytvořit atmosféru je prostě neuvěřitelné. A musím říci, že Vás nám každý závidí!!!! Takže ještě jednou díky.