VÁS ZVOU NA VÁNOČNÍ TURNAJ V SÁLOVÉ KOPANÉ

Začátek turnaje 29.12.2009 v 09:00 hodin a konec 29.12.2009 ve 13:00 hodin

MÍSTO:   VIMPERK, Smetanova čp. 405, tělocvična ZŠ Smetanova

FC LVÍČATA „2“

FC VLACHOVO BŘEZÍ

TATRAN PRACHATICE

STARTOVNÉ:  400,- KČ NA TÝM (PLATIT NA MÍSTĚ PŘI PORADĚ TRENÉRŮ)

HRACÍ SYSTÉM:  MAXIMÁLNÍ POČET HRÁČŮ NA TÝM JE 12 FOTBALISTŮ. SYSTÉM KAŽDÝ S KAŽDÝM. BUDE SE HRÁT 5+1, BEZ AUTŮ. DÉLKA HRACÍ DOBY 2 X 15 MINUT HRUBÉHO ČASU. MEZI POLOČASY PŘESTÁVKA 5 MINUT. STŘÍDÁNÍ HRÁČŮ HOKEJOVÝM ZPŮSOBEM. DALŠÍ PODROBNOSTI PŘI PORADĚ TRENÉRŮ NA MÍSTĚ PŘED ZAHÁJENÍM TURNAJE A TO V 08:30 HODIN. ZAHÁJENÍ TURNAJE V 08:50 HODIN PRO VŠECHNY TÝMY.

POŘADATEL:  POŘADATEL TURNAJE ZAJISTÍ TĚLOCVIČNU, ŠATNY PRO TÝMY, ROZHODČÍ, ČASOMÍRU A ZDRAVOTNÍ SLUŽBU. OBČERSTVENÍ BUDE ZAJIŠTĚNO FORMOU BUFETU.

POŘADÍ:  O POŘADÍ V TURNAJI ROZHODUJE: POČET BODŮ ( VÝHRA 3, REMÍZA 1, PROHRA 0 BODŮ), PŘI ROVNOSTI BODŮ VZÁJEMNÁ UTKÁN – CELKOVÉ SKÓRE V TURNAJI – VĚTŠÍ POČET VSTŘELENÝCH BRANEK – V PŘÍPADĚ ROVNOSTI VŠECH UVEDENÝCH KRITÉRIÍ ROZHODNE LOS.

CENY: POHÁRY, MEDAILE, DIPLOMY